experience the next
 
Home  > Kontakt

Kontakt

Murat Altuev, President"AxxonSoft vam daje tehnološki besprekoran bezbednosni sistem izgrađen na bazi najsavremenijih tehnologija. Pozivite nas i recite nam o potrebama vašeg bezbednosnog i poslovnog menadžmenta, sa našim iskustvom, znanjem, i razvojnim timom, mi ćemo odgovoriti na svaki izazov".

Murat Altuev, AxxonSoft Precednik


Za opšta pitanja o AxxonSoft-u i inovaciji proizvoda i usluga, kontaktirajte:

Bulgaria - Regional HQ

Telefon: +359 7133 5020

Email: info@axxonsoft.com

Southern Africa and SADC

Telefon: +27663075642, +27825034437, +27861327772

Email: southern.africa@axxonsoft.com

Russia

Telefon: +74957752929

Email: info@axxonsoft.com

Argentina

Telefon: +541148975590

Email: info@axxonsoft.com

USA

Telefon: +14156928019

Email: usa@axxonsoft.com

Singapore

Telefon: +6565369102

Email: info@axxonsoft.com

UAE

Telefon: +971554593677, +971556908725

Email: uae@axxonsoft.com

Bulgaria

Telefon: +359886812255

Email: bulgariasales@axxonsoft.com

Germany

Telefon: +4991143181000, +4991143181001

Email: germany@axxonsoft.com

Mexico

Telefon: +525527895356

Email: info@axxonsoft.com

Telefon: +27663075642, +27825034437, +27861327772

Email: info@axxonsoft.com

Malaysia

Telefon: +60377332324

Email: info@axxonsoft.com

Poland

Telefon: +48123935801

Email: poland@axxonsoft.com

Spain

Telefon: +34902044074

Email: spain@axxonsoft.com

Morocco

Telefon: +212522230060, +212522236589

Email: morocco@axxonsoft.com

UK

Telefon: +441142999239

Email: uk@axxonsoft.com

Italy

Telefon: +393499270519

Email: italy@axxonsoft.com

Brazil

Telefon: +551124764437

Email: info@axxonsoft.com

China

Telefon: +8615217538404, +8617717487830

Email: info@axxonsoft.com

Turkey

Telefon: +902123372779

Email: turkeysales@axxonsoft.com

Latvia, Lithuania, Estonia

Telefon: +37061084155, +37127041400, +37255907082

Email: baltic@axxonsoft.com

Tunisia

Telefon: +21621231626

Email: tunisia@axxonsoft.com

India

Telefon: +919884004256

Email: info@axxonsoft.com

Saudi Arabia

Telefon: +966562777774

Email: saudiarabia@axxonsoft.com

Latvia - Competence Center Telekom Serviss

Telefon: +37167840840

Email: info@axxonsoft.com

Korea

Telefon: +827040700754

Email: info@axxonsoft.com

Ukraine

Telefon: +380444093034

Email: info@axxonsoft.com

Pakistan

Telefon: +923338403497

Email: pakistan@axxonsoft.com

Iran

Telefon: +982188520335

Email:

Hong Kong

Telefon: +85221577029, +85221577131

Email: info@axxonsoft.com

Czech Republic

Telefon: +420773579907

Email: czech@axxonsoft.com

Kenya

Telefon: +254712327125

Email: kenya@axxonsoft.com

Kazakhstan

Telefon: +77272253111

Email: almt@axxonsoft.com

Belarus

Telefon: +375173952008

Email: info@axxonsoft.com


Ukoliko želite da nas kontaktirat putem email-a, molimo vas da popunite formular ispod:
Ime:*
Kompanija:*
Radno mesto:
Zemlja:*
Grad:*
Ulica i broj:
E-mail:*
Telefon:*
Tema poruke:
Poruka:*
Ne šalite marketinške informacije:
Please type in the symbols shown in the image above *
 
* Required fields